Festmények és grafikák Tételek száma: 440
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3003509
10084
451
Deli Antal (1886-1960): Aktok. Tus, papír, jelzett, sarkaiban kartonra rögzítve, 24,5×25,5 cm 3002135
10085
451
3200
Durkó Gábor (1916-2003): Női akt páros. 1990. Monotípia, papír, jelzett, apró lapszéli szakadásokkal, 45x30 cm 3002311
10086
451
Durkó Gábor (1916-2003), össz. 3 db mű: Aktok és alakok. Monotípia, papír, 2 db jelzettm egyik apró lapszéli sérülésekkel, 42x29,5 cm 2995135
10087
451
38000
Dér István (1937-1993): Legelésző lovak, 1989. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 60x80 cm 2987702
10088
451
Deli Antal (1886-1960): Firenze, Arno folyó, 1926. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (No. 2.). Lapszéli apró foltokkal. Üvegezett fakeretben. 21,5×14,5 cm 2825155
10089
451
60000
Emil Dyrberg-Petersen (1908-1973), dán festő: Hölgyek, 1960. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 74x54 cm. / Emil Dyrberg-Petersen (1908-1973), Danish painter: Ladies, 1960. Oil on canvas, signed lower right, with autograph description on the reverse. Framed. 74x54 cm. 2969714
10090
451
Dandé József (?-?): Téli patak. Olaj, karton, jelzett, keretben, 38x29 cm 2994892
10091
451
28000
Dobay Ferenc (1867-?): Csendélet. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fakeretben, 70x50 cm.Kis sérüléssel 2957742
10092
451
48000
Vitéz Darvassy István (1888-1960). Faluvége, 1920 körül. Olaj, falemez, jelezve jobbra lent. Hátoldalán 1920/21 évszámmal feltüntetett kiállítási raglappal (Műcsarnok?). Antik, korabeli, sérült fakeretben. 42x57,5 cm 2539600
10093
451
4200
D. Borbély Gizella (1920-1994): Szekér. Vegyes technika, papír, jelzett, 50×35 cm 2949340
10094
451
Durkó Gábor (1916-2003): Roma. toll, papír. Jelzett 30x21 cm 3000988
10095
451
Egerváry Potemkin Ágost (1858-1930): Vásári jelenet. Ceruza, ceruza, papír, jelzett, kétoldalas 20x28 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft