Festmények és grafikák Tételek száma: 440
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2968552
10096
451
Elekes Károly (1951-): Új kromoszóma. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (95/200), 29x23 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából. 2945686
10097
451
Edvi Illés Aladár (1870-1958): Kunyhó. Ceruza, karton, jelzett, foltokkal, üvegezett, sérült, keretben, 16x24 cm 2904526
10098
451
Ék Sándor (1902-1975): Szoptató anya, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lap széle kissé foltos, 39×29,5 cm 3000936
10099
451
Élesdy István (1912-1987): Budapest a Gellért hegyről. Rézkarc, papír. Jelzett. 29x39 cm 2982955
10100
451
15000
Elek István (1944-2011): Párhuzamok (cím nélkül), 1983. Tus, papír. jelzett. Paszpartuban. 30,5x43 cm 2922673
10101
451
19000
Elek István (1944-2011): Gesztusok (cím nélkül). Tus, papír. jelzés nélkül. Paszpartuban. 27x25,5 cm 3003586
10102
451
Farkasházy Miklós (1895-1964): Táj sétálókkal. Rézkarc, karton. Jelzett. 13,5x27,5 cm 2935884
10103
451
Fejér Ferenc (1951-): Váci utcarészlet. Ceruza, papír, jelzett a hátoldalán, 15,5x23 cm 2807473
10104
451
Für Emil (1967-): "Baden-Baden", 2011. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (22/6), lapszéli törésnyomokkal és foltokkal. 33×23 cm 2792666
10105
451
Für Emil (1967-): Cionista Bocher (?), 2011. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (22/14), művész szárazbélyegzőjével, lapszéli elszínezésőddel. 33×26 cm 3001925
10106
451
46000
Alberto Fremura (1936-2023): Tengerészek. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 70x50 cm. / Alberto Fremura (1936-2023), Italian painter: Seamen. Miced technique on paper. Signed lower right. Framed. 70x50 cm. 3000030
10107
451
Jean-Louis Forain (1852-1931): Hiver de Montmarte, Párizs. Színes rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. Kissé foltos. 16x21 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft