12 000 Ft
Grundig, Lea (1906-1977): Illusztráció Makszim Gorkij Az anya c. művéhez (Maxim Gorky: Mother). Litográfia, papír, jelzett. Lap széle foltos. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 70×49 cm / lithograph on paper, signed, framed, stained on the edge