Róna Emy (1904-1988): össz. 7 db illusztráció. Tus, papír, hátoldalán mindegyik hagyatéki pecséttel jelzett és három db hátoldalán Móra Ferenc Könyvkiadó bélyegzőjével, 9x11 és 10x18 cm közötti méretekben.