48 000 Ft
124,35 EUR, 137,14 USD
Vitéz Darvassy István (1888-1960). Faluvége, 1920 körül. Olaj, falemez, jelezve jobbra lent. Hátoldalán 1920/21 évszámmal feltüntetett kiállítási raglappal (Műcsarnok?). Antik, korabeli, sérült fakeretben. 42x57,5 cm