Festmények és grafikák

Tételek száma: 440

Vasarely Victor (1908-1997): BIDIM. Heliogravűr, papír. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása, 1975. 27x27 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): BIDIM. Photogravure on paper. Neuchatel, Éditions du Griffon, 1975. 27x27 cm.
10012.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,53
142,86
10013.

Kikiáltási ár:
95 000 Ft
246,11
271,43
10014.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
233,16
257,14
Márk Lajos (1867-1940): Art deco hölgy portréja. Olaj, vászon, jelezve balra lent, restaurált. Hátoldalán Magyar Nemzeti Galéria kiviteli bélyegzővel. Proveniencia: Orosz Péter, a 2007-ben megjelent Márk Lajos kötet szerzőjének és családjának gyűjteményéből. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 99×71 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10015.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
310,88
342,86
Erdélyi Béla (1891-1955): Jakula Kálmán, Erdélyi Béla barátjának portréja, 1933. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent: Jakula Kálmánnak barátsággal, Erdélyi Béla. Jelezve balra lent: 1933. Kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 50x40 cm / oil on canvas, signed, slightly damaged, framed.
10016.

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
194,30
214,29
10017.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
181,35
200,00
10018.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
207,25
228,57
10019.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
168,39
185,71
10020.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
168,39
185,71
10021.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29
Alpár Sándor (1935-2004): Legelés. Színezett rézkarc, papír, jelzett, számozott (No 3/25), üvegezett keretben 15x23 cm
10022.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86
10023.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,74
7,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft