Festmények és grafikák

Tételek száma: 440

Tóth Ferenc (1921-2006): Don Quijote. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 42x30 cm
10396.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
Török Endre (1926-1980): Pilis. Linómetszet papír, jelzett. 47x37 cm
10397.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Tácsik János (1959-2005): Csodaszarvas, 2004. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Fakeretben. 100x90 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10398.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
259,07
285,71
Tömösváry Béláné Fürdőruhában olvasó nő. Akvarell, papír. Jelzett 34x50 cm
10399.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
10400.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
46,63
51,43
Újházy Ferenc (1827-1921): Virágos park. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 46x58 cm / oil on canvas, signed lower left, framed
10401.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
207,25
228,57
10402.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,32
25,71
10403.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
10,88
12,00
10404.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
10,88
12,00
Varga Geri (1951-): Matrix in trouble. Vegyes technika, farost. Jelezve középen lent, hátoldalán autográf felirattal. 70x70 cm.
10405.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
72,54
80,00
10406.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Vasarely, Victor (1908-1997): Zebrák. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton, számozott (E.A 5/50), üvegezett keretben, 48x48 cm / Vasarely, Victor (1908-1997): Zebras. Screenprint on paper, with printed signature, numbered (E.A 5/50), framed, 48×48 cm
10407.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,53
142,86
11

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft