Festmények és grafikák Tételek száma: 440
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3003059
10408
451
34000
Veszprémi Endre (1925-2013): Alföldi táj. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 40x50 cm 2960400
10409
451
Varga Mátyás (1910-2002): Pihenő nemtő, 1969. Monotípia, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, 69,5×49,5 cm 3001997
10410
451
Vöröss Tibor (1911-1999): Rab (Horvátország), 1969. Kréta, papír, jelzett. 31×43 cm 3001891
10411
451
Vöröss Tibor (1911-1999): Párizsi részlet, 1964. Kréta, akvarell, tus, papír, jelzett. 38×30 cm 3001265
10412
451
38000
Vágh-Weinmann Nándor (1897-1978): Zenélő társaság. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fakeretben. 44x33,5 cm 3000477
10413
451
Vagyóczky Károly (1941- ): Pannonhalmi apátság. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (8/100), üvegezett fakeretben, lapszéli apró foltokkal, 25x37 cm 3000171
10414
451
Varga Mátyás (1910-2002): Kolozsvár, 1944. Fametszet, papír, jelzett, Varga Mátyás autográf ajándékozási soraival, üvegezett fakeretben, 33×58 cm 2999835
10415
451
Veress Elemér (1876-1959): Salgó, 1937. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 33×26 cm 2959109
10416
451
32000
Várdeák Ferenc (1897-1971): Tájkép (Budai hegyek környéke?). Olaj, vászon. Jelezve jobbra középen lent. 36x49 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 2960405
10417
451
Varga Mátyás (1910-2002): Örzők, 1969. Monotípia, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, 70×50 cm 2936593
10418
451
Várady Róbert (1950-): Illusztráció Vészi Endre verséhez. Ceruza, papír. Jelzés nélkül. 21,5x30,5 cm. Az Igazság c. lapnak készült rajz. 3000969
10419
451
Varga Bencsik József (1944): Virág. Rézkarc, papír, jelzett. 42x20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft