Fényképezőgépek, kamerák, kellékek Tételek száma: 45
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2983208
12423
451
Cameras, film, accesories
cca 1910 Kodak box gép kissé sérült állapotban 2867570
12424
451
Cameras, film, accesories
Gamma Pajtás fényképezőgép, Achromat 1:8/80 mm objektívvel, 6x6 cm filmformátum, eredeti bőr tokjában 2534810
12425
451
Cameras, film, accesories
Lomo Smena 8M, filmformátum 35 mm, PC-csatlakozó, zóna fókuszálás, automatikus képkockaszámláló, Lomo T-43 4/40 objektívvel. Kopott, nincs kipróbálva. 2982367
12426
451
Cameras, film, accesories
Certix Singlo fényképezőgép, Anastigmat 1:7,7 F=10,5 cm objektívvel, bőrtokjában 2982313
12427
451
Cameras, film, accesories
2 darab régi fényképezőgép bőrtok, jó állapotban 2922285
12428
451
Cameras, film, accesories
3 darab színszűrő + optika tartó 2995427
12429
451
Cameras, film, accesories
cca 1959 Certo-Phot német (NDK) fényképezőgép, eredeti tokjában, hiányos lencsével / Vintage German (DDR) camera, in original case, with missing lens 2995507
12430
451
Cameras, film, accesories
cca 1960 Zenit 3 szovjet fényképezőgép, Helios-44 58 mm f/2 objektívvel, sapkával, eredeti bőr tokjában / Vintage USSR camera, in original leather case 2995519
12431
451
Cameras, film, accesories
cca 1950-1960 Zenit szovjet fényképezőgép, Industar-50 50mm f/3.5 objektívvel, sapkával, eredeti, kissé kopott bőr tokjában / Vintage USSR camera, in original, slightly worn leather case 2995527
12432
451
Cameras, film, accesories
Meyer-Optik Görlitz Telemegor 1:4.5 / 300 (300 mm f/4.5) nagyméretű fényképezőgép objektív, a lencsén minimális kopottsággal, külső kopásnyomokkal, h: 25,5 cm. Bőr tokban. 2999277
12433
451
Cameras, film, accesories
cca 1959 AGFA Ambi Silette fényképezőgép, 35mm filmformátum, Agfa Color-Solinar 50mm f/2.8 objektívvel, eredeti bőr tokjában / Vintage German 35mm film camera, in original leather case 2964935
12434
451
Cameras, film, accesories
Sconett Micro-110 japán minikamera, dobozában, h: 9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft