Fotó Tételek száma: 427
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2557550
13853
451
Photo
16 db népművészeti témájú fotó Wonke Rezső jelzetlen vintage fotóművészeti alkotásai 12x16 cm 2937997
13854
451
Photo
1938 A Becsület és Rend asztaltársaság vezetői tablókép 24x17 cm 2635042
13855
451
Photo
Az Elnök c. szovjet film 16 db film fotó 14x9 cm 2750991
13856
451
4600
Photo
1989 Ismeretlen ismerős, Este, Kismaszat és a gézengúzok 7 db vintage filmfotó, mozi fotó 24x18 cm 3004266
13857
451
Photo
cca 1900-1920 Vegyes fotó tétel,. össz. 9 db a soproni Hartner család hagyatékából, keményhátú fényképek és fotólapok, klf. méretekben 3004277
13858
451
Photo
cca 1910-1930 Vegyes fotó tétel hölgyekről,. össz. 6 db, klf. méretekben 3001865
13859
451
Photo
1965 Modell a nagykörúton, jelzett sajtófotó, 18×13 cm 3001837
13860
451
Photo
1968 nyár, stranddivat, sajtófotó, 18×13 cm 3001855
13861
451
Photo
1966 Modell Rotschild Klára által tervezett ruhában, sajtófotó, 18×13 cm 3001448
13862
451
Photo
cca 1910-1939 4 db régi fotó (főzőtanfolyam, mezőgazdasági munka), részben feliratozva, kettő paszpartuban, 11x7 cm és 12x9 cm között 2995383
13863
451
Photo
cca 1890-1910 Gyerekeket ábrázoló keményhátú fotók, össz. 7 db, több különböző műteremből (Hum Zsombolya, Sigmund Bing Wien, Skalnik és Fia Kassa, Leon H. és Fia Budapest), változó állapotban, 10,5x6,5 cm és 16,5x11 cm között 2995397
13864
451
Photo
cca 1880-1910 Elegáns, divatos hölgyek, össz. 5 db keményhátú fotó (vizitkártya, kabinetfotó), több különböző műteremből (Mayer Abbazia, Letzter és Társa Kassa, Rosa Jenik Wien, Elbl és Pietsch Budapest), változó állapotban, 10,5x6,5 cm és 20x11,5 cm között Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft