1979 össz. 3 db fotó: Keresztury Dezső (1904-1995) magyar író, költő, politikus és Siegfried Lenz (1926-2014) német író, a háború utáni német irodalom, az NSZK egyik legismertebb szerzője, 24x17,5 cm, valamint 2 db további felvétel Keresztury Dezsőről, 21x17,5 és 22x17,5 cm, mindegyik hátoldalán címkén pecséttel jelzett, Marianne von der Lancken felvétele, Friedrich-Reinecke-Verlag Hamburg,
cca 1960 Budapest, Dunapart, városrészletek, egy felvétel az áradó Dunáról háttérben a Lánchíddal, össz. 11 db hátoldalán feliratozott, jelzés nélküli fotó, 9x14 cm
1956 Szovjet őrjáratok a pesti utcán a forradalom leverése után. Francia sajtófotó / Photo from the 1956 revolution in Budapest. Soviet patrol after the defeat. French press photo 18x12 cm
cca 1947/1948 Budapest, a németek által felrobbantott Lánchíd újjáépítése, Kotnyek Antal (1921-1990) budapesti fotóriporter hagyatékából 4 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 15x21 cm és 10x15 cm