Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 248

Szabó Dezső: Az elsodort falu I-III. H.n., é.n., Genius. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
19149.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
19150.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
19151.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
7 db Ady Endrével kapcsolatos könyv, kiadvány, vegyes állapotban, sérülésekkel
19152.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
Fehér Dezső: ,,Ha hív az acélhegyű ördög... Ady Endre ujságírói és publicisztikai írásai 1900-1904. Összeáll. és kortörténeti ismertetésekkel bevezette: - - . Oradea (Nagyvárad), 1927, Szent László-Nyomda Rt., 255 p.+ 1 (kihajtható, facsimile kézirat) t. Korabeli egészvászon-kötésben, jó állapotban.
19153.

Fehér Dezső: ,,Ha hív az acélhegyű ördög..." Ady Endre ujságírói és publicisztikai írásai 1900-1904. Összeáll. és kortörténeti ismertetésekkel bevezette: - - . Oradea (Nagyvárad), 1927, Szent László-Nyomda Rt., 255 p.+ 1 (kihajtható, facsimile kézirat) t. Korabeli egészvászon-kötésben, jó állapotban.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Ady Endre: Levelek Párisból. Válogatta: dr. Földessy Gyula. (Bp.), 1924, Amicus (Globus-ny.), 176 p. Első kiadás. Korabeli egészvászon-kötésben, helyenként minimálisan foltos lapokkal.
19154.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
Ady-múzeum. I-II. köt. [Egy kötetben]. Szerk.: Dóczy Jenő és Földessy Gyula. Bp., [1924], Athenaeum, 183+(1) p. + 220 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott gerinccel, a könyvtesttől elvált borítóval.
19155.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Révész Béla: Ady trilógiája. A három könyv egy kötetben. Számos illusztrációval, fényképekkel és kézirat facsimilékkel. Bp., 1935, Nova, 1 t. (címkép, Ady portréja, Székely Aladár felvétele) + 365+(3) p.+ 8 (fekete-fehér képek) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval és gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban.
19156.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
Jósika Miklós: Jő a tatár. I-IV. (Két kötetben.) Pest, 1862, Heckenast Gusztáv. Második kiadás. Korabeli átkötött félvászonkötés, kopott borítóval, a gerinceken kis sérüléssel.
19157.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,73
13,71
Jósika Miklós: Jósika István. Regény. I-V. kötet. Pest, 1871, Heckenast Gusztáv. Második kiadás. Korabeli átkötött félvászonkötés, kopott borítókkal,két gerincen sérüléssel, a fűzések lazák, kissé sérültek.
19158.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,73
13,71
19159.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
Jósika Miklós: Abafi. Regény. Winkler Elemér rajzaival. Bp., 1908, Franklin. Korabeli átkötött félbőr-kötés, kopott borítóval.
19160.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft