Fekete István: Vuk. Bp., 1965, Móra Ferenc Könyvkiadó. Első kiadás! Csergezán Pál rajzaival illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, szakadt, kopott kiadói papír védőborítóban, de belül jó állapotban.
Fekete István: Ködös utak. Válogatott elbeszélések és kisregények. Bp., Szépirodalmi. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötés papír védőborítóval, jó állapotban.
Fekete István: Kele, Vuk; Hú; Téli berek. Bp., 1974-1985.,Móra. Kiadói papírkötések és kartonált papírkötés, kopott borítókkal, az egyik gerincén kis szakadással.
Voltaire: Candide vagy az optimizmus. Ford: Kemény Gábor Békéscsaba, 1924., Tevan, 188+1 p. A címlap és a szövegképek Kolozsvári Sándor eredeti fametszetei. Korabeli félbőr-kötés, kopott borítóval. Megjelent 550 számozott példányban. De ez számozatlan példány.