Monumenta literarum. A világirodalom kisebb remekművei legkiválóbb műfordítóink új fordításaiban. Szerk.: Király György. 1-2. sorozat. Bp. - [Gyoma], 1982, Magvető - [Kner]. Az 1921-1922. évi kiadás (Gyoma, Kner) hasonmás kiadása. Kiadói papírkötésekben, kiadói papír védőtokokban, hiánytalan sorozat, jó állapotban.
Bonitz Ferenc: Gróf Zichy Nándor élet- és jellemrajz. Bp., 1912, Szent István-Társulat, 595+1 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Passuth László: Esőisten siratja Mexikót. Bp., 1968, Szépirodalmi Könyvkiadó, Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott papírborítóval. A szerző által DEDIKÁLT példány.
A százéves Kisfaludy-Társaság (1836 - 1936) Szerkesztette s a társaság történetét írta Kéky Lajos. Bp., 1936, Franklin-,512 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.