2 200 Ft
5,70 EUR, 6,29 USD
Bajza József összegyűjtött munkái. III-IV. kötet. Pest, 1862-1863., Heckenast Gusztáv, 2+206+2;4+235 p. Második, bővített kiadás. Korabeli aranyozott álbordás gerincű félbőr-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal.