1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Beecher-Stowe, Harriet: Tamás bátya kunyhója. A magyar ifjúság számára átdolgozta: Benedek Marcell. Byssz Róbert rajzaival. Bp., [1931], Dante, 194 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, a borítón némi kopással és apró foltokkal, néhány lapon kisebb ázásnyomokkal, ajándékozási bejegyzéssel.