2 000 Ft
Giczy József: Adomák és anekdoták. - - gyűjtése. A Magyar Otthon Könyvtára. Bp., [1941], Singer és Wolfner, 160 p. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, régi intézményi bélyegzővel.