2 000 Ft
Hertzka Tivadar: Szabadföld. A jövő korszak társadalmi képe. Ford.: Dr. Herman Sándor. Székesfehárvár, 1893, Klökner Péter, (Számmer Kálmán-ny.), 438 p. Átkötött félvászon-kötésben, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal.