19158.
451. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
4 800 Ft
12,44 EUR, 13,71 USD
Jósika Miklós: Jósika István. Regény. I-V. kötet. Pest, 1871, Heckenast Gusztáv. Második kiadás. Korabeli átkötött félvászonkötés, kopott borÃtókkal,két gerincen sérüléssel, a fűzések lazák, kissé sérültek.