2 400 Ft
Révész Béla: Ady trilógiája. A három könyv egy kötetben. Számos illusztrációval, fényképekkel és kézirat facsimilékkel. Bp., 1935, Nova, 1 t. (címkép, Ady portréja, Székely Aladár felvétele) + 365+(3) p.+ 8 (fekete-fehér képek) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval és gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban.