5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
[Simon István (1860-1944)] Bugyi Sándor: Én meg a lú. Családi törtinelem. E vóna oszt az a könyv, akkibe az íletem sorjábul nehány forint árát belecsömöszöltem. Rimsíges szíp testhe álló históriák vannak benne, meg kegyetlen gyönyörü fortíjos kipek.E mán sok egy embertül, aszondom én Bugyi emlá debreceni tajigás és hejjes pógár. Debrecen,(1902), Hegedüs és Sándor, 136 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.