1 800 Ft
Tüskés Tibor: Sorskovácsok. Bp., 1978, Táncsics. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban. A szerző, Tüskés Tibor (1930-2009) író, kritikus, irodalomtörténész által Jávori Béla (1931-2008) újságíró, főszerkesztő, fotóművész részére DEDIKÁLT példány.