4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
Vörösmarty [Mihály] minden munkái. Kiadák barátai Bajza J[ózsef] és Schedel Ferencz. V-VI. köt. [Egy kötetben]. Pest, 1845, Kilián György, 384+(2) p., 252+(2) p. Festett gerincű egészvászon-kötésben, kissé foltos, kopottas borítóval, helyenként foltos lapokkal.