B. Késmárky Róza: Gyermekkori szerelmek. Bp., é.n., Fővárosi Könyvkiadó (Fővárosi Nyomda Rt.), 280 p. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült, viseltes borítóval, a gerincen kisebb hiánnyal. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Arany János: Kisebb költemények. Bp., 1895, Ráth Mór (Hornyánszky-ny.), IX+473 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott, a gerincen kissé sérült borítóval, néhány lap kissé sérült, az előzék- és címlap ragasztott.
Dezső Lipót: Külföldi furcsaságok Magyarországról. Mit tanítanak rólunk a külföldi iskolákban? Szombathely, 1928, Dunántúli Nyomdavállalat Rt., 95 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
Giczy József: Adomák és anekdoták. - - gyűjtése. A Magyar Otthon Könyvtára. Bp., [1941], Singer és Wolfner, 160 p. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, régi intézményi bélyegzővel.
Fodor András: Kőnyomat. Bp., 1982, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Fodor András (1929-1997) Kossuth-díjas költő, esszéíró által Jávori Béla (1931-2008) újságíró, főszerkesztő, fotóművész részére DEDIKÁLT példány.
Veress Miklós: Somogyi utazás. Kaposvár, 1999, Berzsenyi Dániel Irodalmi és Művészeti Társaság. Kiadói papírkötés. Megjelent 600 példányban. A szerző, Veress Miklós (1942-2019) József Attila-díjas költő, műfordító által DEDIKÁLT példány.
Tüskés Tibor: Sorskovácsok. Bp., 1978, Táncsics. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban. A szerző, Tüskés Tibor (1930-2009) író, kritikus, irodalomtörténész által Jávori Béla (1931-2008) újságíró, főszerkesztő, fotóművész részére DEDIKÁLT példány.