Fehér Dezső: ,,Ha hív az acélhegyű ördög..." Ady Endre ujságírói és publicisztikai írásai 1900-1904. Összeáll. és kortörténeti ismertetésekkel bevezette: - - . Oradea (Nagyvárad), 1927, Szent László-Nyomda Rt., 255 p.+ 1 (kihajtható, facsimile kézirat) t. Korabeli egészvászon-kötésben, jó állapotban.
Ady Endre: Levelek Párisból. Válogatta: dr. Földessy Gyula. (Bp.), 1924, Amicus (Globus-ny.), 176 p. Első kiadás. Korabeli egészvászon-kötésben, helyenként minimálisan foltos lapokkal.
Ady-múzeum. I-II. köt. [Egy kötetben]. Szerk.: Dóczy Jenő és Földessy Gyula. Bp., [1924], Athenaeum, 183+(1) p. + 220 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott gerinccel, a könyvtesttől elvált borítóval.
Révész Béla: Ady trilógiája. A három könyv egy kötetben. Számos illusztrációval, fényképekkel és kézirat facsimilékkel. Bp., 1935, Nova, 1 t. (címkép, Ady portréja, Székely Aladár felvétele) + 365+(3) p.+ 8 (fekete-fehér képek) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval és gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban.
Jósika Miklós: Jő a tatár. I-IV. (Két kötetben.) Pest, 1862, Heckenast Gusztáv. Második kiadás. Korabeli átkötött félvászonkötés, kopott borítóval, a gerinceken kis sérüléssel.