Existentia. Vol. II /1992 / Fasc. 1-4. Bölcseleti tanulmányok. Szerk.: Csejtei Dezső, Ferge Gábor, Endreffy Zoltán, Gausz András, Gyenge Zoltán. Szeged-Bp., 1992, Pro Philosophia Szegediensi Alapítvány, 659+(7) p. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói papírkötés. + 2 db melléklet / kísérőfüzet: Ferenczi Szabolcs: Kiegészítés a Heidegger-bibliográfiához (1926-tól 1990-ig), magyar ill. német nyelvű...
Kazinczy Ferencz levelezése. A Magyar Tudományos Akadémia Irodalomtörténeti Bizottsága megbízásából közzéteszi: Dr. Váczy János. X. kötet. Bp., 1900, MTA, XXXI+(1)+592 p. Átkötött félvászon-kötésben, jó állapotban.
Kardos Samu: Báró Wesselényi Miklós élete és munkái. II. köt. Bp., 1905, Légrády, 1 (címkép) t. + 2+614+1 p. + 2 (fekete-fehér fotók) t. + 9 (hasonmások, közte 6 kihajtható, 1 kétlapos) t. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötésben, festett lapélekkel, kissé kopott, foltos borítóval, a hátsó szennylapon hiánnyal, 3 tálba szakadt.
5 db Tamási Áron könyv: Z. Szalai Sándor: ,,Hit a harcban, remény a bajban". Pályakép Tamási Áronról. + Tamási Áron: Ragyog egy csillag; Jégtörő Mátyás (Erdélyi Szépmíves Céh); Hullámzó vőlegény (Révai, első kiadás); Ábel. Vegyes állapotban.
Moldova György 3 műve (DEDIKÁLT, illetve aláírt): Európa hátsó udvara. Riport Keletről. I-II. köt. Bp., 2000, Urbis. Kiadói kartonált papírkötés. Az első kötet a szerző által DEDIKÁLT. + Ha jönne az angyal... Bp., 1998, Kertek 2000. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT. + Akit a múzsa fenéken csókolt... Bp., 1996, Dunakanyar 2000. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborít...
Moldova György 2 kötete (DEDIKÁLT, illetve aláírt): A tékozló koldus 1. / A mentők csillaga. Bp., 2003, Urbis. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által aláírt példány. + Az utolsó töltény 3. Önéletrajzi töredékek. Bp., 2005, Urbis. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT.
Straub Imre 2 db DEDIKÁLT könyve: Nagyravágyás. (Egy emberélet regénye). Szombathely, 1984, Sylvester János-ny. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval. + Göröngyös út. Szombathely, 1986, Sylvester János-ny. Kiadói papírkötés. Mindkettő a szerző által Fehér Katalin részére DEDIKÁLT.