Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 355

Solymár István: Hagyomány és lelemény a képzőművészetben. Bp., 1972., Magvető. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban. DEDIKÁLT!
18559.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
Botos Péter: Black & White. Bp., 2021, Pauker. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18560.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,49
9,14
Birkás Ákos művek / Works 1975-2006. Werke 1975-2006. Bp., 2006., Ludwig Múzeum - Kortárs Művészeti Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar és német nyelven. Kiadói papírkötés. Megjelent 1700 példányban.
18561.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,08
10,86
Dulovits Jenő: Művészi fényképezés. Bp., 1942, szerzői kiadás (Stephaneum-ny.), 277+(10) p. Második kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói félvászon-kötés, DEDIKÁLT példány
18562.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
Lajta Andor: A tízéves magyar hangosfilm 1931-1941.  Bp.,1942, Otthon-Nyomda, 168 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított, részben pótolt illusztrált papír védőborítóban, a vászon-kötésen kis foltokkal, de belül jó állapotban.
18563.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
Barcsay Jenő: Művészeti anatómia. Budapest, 1980, Corvina. Nyolcadik kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval, karton tokban, papír védőborítón apró szakadásokkal, máskülönben jó állapotban.
18564.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
cca 1948 Polgár butorok. Bp.,én., Szögyi Lajos rajzoló, (Fébe-ny.), 2-32 p. Benne korabeli bútor rajzokkal. Készült a szabadságharc 100. évfordulóján. Papírkötés, a borítók és az utolsó lap leszakadt, foltos, (címlap hiány?).
18565.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,08
10,86
Klassiker der Kunst 3 kötete: Michelangelo, Fra Angelico, Mantegna. Stuutgart und Leipzig, 1907-1911, Deutsche Verlags-Antalt. Kiadói szecessziós, aranyozott egészvászon kötésben, borítón és gerincen kopásnyomokkal, Mantegna kötet gerincén és lapjai tetején kissé foltos, Fra Angelico lapjai tetején kissé foltos, máskülönben jó állapotban.
18566.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
William Feldstein, Jr. - Alastair Duncan: The lamps of Tiffany Studios. New York - London,1983,Harry N. Abrams - Thames and Hudson. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
18567.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
Jerome Bosch. hn, 1963., Amis des Arts. Francia nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói karcos, kissé kopott papír védőborítóban.
18568.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
A magyar grafika külföldön. Bécs 1919-1933. (Kiállítás a Magyar Nemzeti Galéria grafikai gyűjteménye alapján). Szerk.: Born Miklósné. (Bp., 1982), Magyar Nemzeti Galéria, 72 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
18569.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
18570.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft