Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 355

18571.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Sisa Béla: Network of Rural Heritage Buildings of Hungary (Magyarország Vidéki Örökségvédelmi Épületeinek Hálózata). Gazdag képanyaggal illusztrált, angol nyelven. Kiadói papírkötés, szép állapotban.
18572.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
2 Moholy Nagy László könyv: A festéktől a fényig. Téka.; 100 fotó Bp., 1995. Magyar Fotográfiai Múzeum. Kiadói papírkötésben
18573.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
10,29
17
1971-1975 Ipari Művészet c. folyóirat 10 db vegyes száma. Bp., Népművelési Propaganda Iroda. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés, vegyes állapotban. Megjelent 1300 példányban.
18574.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Patai József: Föltámadó szentföld. Százötven Palesztina képpel. Budapest, é.n., Korvin Testvérek. Múlt és Jövő. Aranyozott. illusztrált kiadói félvászon kötésben.
18575.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
9,84
10,86
Vegyes fotózással kapcsolatos könyvtétel, 8 db, közte:  6 db Hevey Iván által írt, a HAFA könyvtárban (3.,6-10, 34-41,49-52.) megjelent mű.;  Balló Rudolf: Mi a fotokémia? Ethika Tudományos Gyűjteménye IV. Bp., 1923, Ethika.;  Gyakorlati fotólexikon. Összeállította Kleeberg Zoltán, Dr. Vigh Viktor. Bp.,é.n., Székesfővárosi Irodalmi és Művészeti Intézet. Különféle kötésben, változó állapotban.
18576.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Vegyes művészeti könyvtétel, 7 db:   Honnef, Klaus: Andy Warhol 1928-1987. Tucatáruból műalkotás. Bp., 2007, Taschen - Vince. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.;   Kerstin Stremmel - Uta Grosenick: Realizmus. Szerk.: - -. Bp., 2005, Taschen - Vince. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.;   Norbert Wolf - Uta Grosenick: Expresszionizmus. Szerk.: - -. Bp., 2006, Taschen - Vince. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.;  Anna Ganteführer-Trier - Uta Grosenick: Kubizmus. Szerk.: - -. Bp., 2006, Taschen - Vince. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.;  Susanna Partsch: Paul Klee. 1879-1940. Bp., 2003, Taschen - Vince. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.;  Rolf Günter Renner: Edward Hopper 1882-1967. A való világ átalakítása. Bp., 2003, Taschen - Vince. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.;  Székely András: Munkácsy. Bp., 2008, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.;
18577.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
22
Gáll Ádám: Terrénum. Terrain. Szeifert Judit bevezető tanulmányával. DEDIKÁLT! Hn., 2009, EX-BB Kiadó. 131 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Benne borítékkal: prospektus, és meghívó, levél. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
18578.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Művészet. Szerk.: Lyka Károly. IV. évfolyam. Országos Magyar Képzőművészeti Társálat. Budapest, 1905, Singer és Wolfner, (műmellékletekkel) t. Kiadói egészvászon kötés. Kaza György Dunapart c. eredeti színes fametszetével. Lyka Károly, Divald Kornél, Lechner Ödön, Lándor Tivadar, és mások tanulmányaival, közte Lándor Tivadar: In memoriam Zichy Mihály írásával és Andrássy Tivadarról való megemlékezéssel. Számos szövegközti, és egészoldalas illusztrációval, többek között Rippl-Rónai József, Zichy Mihály, Vaszary János, Ferenczy Károly, Iványi-Grünwald Béla és mások illusztrációival.
18579.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
18580.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Kocsi Márta, Csomor Lajos: Korondi székely fazekaság. Bp., 1980, Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötés. Jó állapotban
18581.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Gáborján Alice: Cifraszurök Bp., 2000. Néprajzi Múzeum. Kiadói papírkötésben
18582.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft