Képzőművészeti Világhét. World Week of Plastik Arts. 1978-1979-1980. Bp.,(1980)., Magyar Képző- és Iparművészek Szövetsége. Benne Kepes György (máshol nem jelent meg), Deim Pál és mások előadásaival. Kiadói kopott papírkötés, javított gerinccel, kissé sérült kötéssel, címlaphiánnyal.
Sisa Béla: Network of Rural Heritage Buildings of Hungary (Magyarország Vidéki Örökségvédelmi Épületeinek Hálózata). Gazdag képanyaggal illusztrált, angol nyelven. Kiadói papírkötés, szép állapotban.
1971-1975 Ipari Művészet c. folyóirat 10 db vegyes száma. Bp., Népművelési Propaganda Iroda. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés, vegyes állapotban. Megjelent 1300 példányban.
Vegyes fotózással kapcsolatos könyvtétel, 8 db, közte:
6 db Hevey Iván által írt, a HAFA könyvtárban (3.,6-10, 34-41,49-52.) megjelent mű.;
Balló Rudolf: Mi a fotokémia? Ethika Tudományos Gyűjteménye IV. Bp., 1923, Ethika.;
Gyakorlati fotólexikon. Összeállította Kleeberg Zoltán, Dr. Vigh Viktor. Bp.,é.n., Székesfővárosi Irodalmi és Művészeti Intézet. Különféle kötésben, változó állapotban.
Művészet. Szerk.: Lyka Károly. IV. évfolyam. Országos Magyar Képzőművészeti Társálat. Budapest, 1905, Singer és Wolfner, (műmellékletekkel) t. Kiadói egészvászon kötés. Kaza György Dunapart c. eredeti színes fametszetével. Lyka Károly, Divald Kornél, Lechner Ödön, Lándor Tivadar, és mások tanulmányaival, közte Lándor Tivadar: In memoriam Zichy Mihály írásával és Andrássy Tivadarról való megemlékezéssel. Számos szövegközti, és egészoldalas illusztrációval, többek között Rippl-Rónai József, Zichy Mihály, Vaszary János, Ferenczy Károly, Iványi-Grünwald Béla és mások illusztrációival.
Domonkos Ottó: A magyarországi kékfestés. Bp.,1981, Corvina. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés. Jó állapotban.