Csutoros Sándor. Összeáll.: Verda Andrea. hn.,én., nyn. Csutoros Sándor (1942 - 1989) kiállítási katalógusa. Gazdag képanyaggal illusztrált. Benne Keserü Katalin, Szemadám György, Don Péter, és Erdélyi Miklós írásaival. Kiadói papírkötés.
Baranyi Anna (szerk.): Budahelyi Tibor 1995. Budahelyi Tibor (1945-) Munkácsy Mihály-díjas szobrász által Haraszty Istvánnak (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművésznek és családjának DEDIKÁLT. H.n., é.n., Budahelyi Tibor. Színes és fekete-fehér képekkel, Budahelyi Tibor műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
Vilt Tibor szobrászművész kiállítása. Gulyás Gyula szobrászművész kiállítása, Petőfi Irodalmi Múzeum, 1974. A művészek munkáinak reprodukcióival illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés.
2021 Matéria Művészeti Társaság. Asociatia Materia. Kolozsvár, 2021, Kolozsvári Művészeti Múzeum / Muzeul de Arta Clju - Napoca. Magyar és román nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Benne Bartl József, Haraszty István, Záborszky Gábor és mások. Kiadói papírkötés. +2018 Anyag és szellem. Matéria Művészeti Társaság 10 éves jubileumi kiállítása. Kaposvár, Vaszary Képtár. Kaposvár, 2018., Pro Cultura Somogyiensi Egyesület. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
E. Szabó Ilona: Fülöp Antal Andor. Bukarest, 1979, Kriterion. Színes és fekete-fehér képekkel, Fülöp Antal Andor műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval,
A Városi, Vármegyei és Községi Alkalmazottak Országos Szövetsége Képzőművészeti, Iparművészeti és Foto Kiállítása. Budapest, Fővárosi Képtár, 1948. 15p. Kiadói papírkötésben.
Nemes Károly: Valóság és illúzió". Az európai népi demokráciák filmművészetének fejlődése. Elvek és Utak. Bp.,1971., Magvető. Kiadói egészvászon-kötés.
Ledács Kiss Aladár, Szüts Béláné: Ismerjük meg a keleti szőnyegeket. Bp., 1963, Gondolat. Első kiadás. Számos fekete-fehér és színes képpel illusztrálva. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, kissé foltos lapélekkel.