Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 355
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3002615
18751
451
Books: Architecture, Art
Ulrich Gregor - Enno Patalas :A film világtörténete. Bp., 1966, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. 3002774
18752
451
Books: Architecture, Art
Petényi Katalin: Barcsay Jenő. Bp., 1986, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. 2956156
18753
451
Books: Architecture, Art
XXII. Országos Tervezőgrafikai Biennálé. (Kiállítási katalógus). Békéscsaba, 2020, Munkácsy Mihály Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés 2956154
18754
451
Books: Architecture, Art
Vance Kirkland festőművész. Szerk.: Fitz Péter. Bp., 1997, BTM. Papírkötésben, jó állapotban. Gazdag képanyaggal illusztrált. 2588421
18755
451
Books: Architecture, Art
Pogány Frigyes: Terek és utcák művészete. Bp., 1960, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban. 2895503
18756
451
Books: Architecture, Art
Horváth Ernő Zoltán: ,,Életrevalók." Híres fogyatékkal élő emberek és alkotásaik. [Bp.], 2020., Vivo. Kiadói kartonált papírkötés. 2895501
18757
451
Books: Architecture, Art
Horváth Ernő Zoltán: ,,Életrevalók." Híres fogyatékkal élő emberek és alkotásaik. [Bp.], 2020., Vivo. Kiadói kartonált papírkötés. 2658896
18758
451
Books: Architecture, Art
Lengyel János 1904-1978. A bevezető tanulmányt írta, az oevre-katalógust összeáll. és a könyvet szerk. Vadas József. A művész fia, Lengyel János által DEDIKÁLT példány. A magyar fotográfia történetéből. 49. Kecskemét, 2010., Magyar Fotográfiai Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban. Lengyel Lajos (1904-1978) Kossuth és Gutenberg-díjas g... 2644525
18759
451
Books: Architecture, Art
Heinz Lüdecke: Lucas Cranach. Der Künstler und seine Zeit. Berlin, 1953, Henschelverlag. Német nyelven, kiadói félvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval, gerince ragasztott 2668163
18760
451
Books: Architecture, Art
Szörtsey Gábor 1951-2004. Szerk.: Ágoston Vilmos. Kiállítási katalógus. Bp., 2008., Budapest Kiállítóterem. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 2945182
18761
451
Books: Architecture, Art
Dercsényi Balázs-Foltin Brunó-G.Györffy Katalin-Hegyi Gábor-Winkler Gábor-Zászkaliczky Zsuzsanna: Evangélikus templomok Magyarországon. Bp.,1992, Hegyi&Társa. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. 2985996
18762
451
Books: Architecture, Art
René Huyghe: Gaugin. Naefels, 1998, Bonfini Press. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft