18629.
451. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
2 600 Ft
6,74 EUR, 7,43 USD
Czakó Elemér-Györgyi Kálmán: A magyaros ízlés. Szemelvények a magyar háziipar, népművészet és iparművészet formakincséből. Összegyűjtötte: - - és - -. Bp.,[1929], Könyvbarátok Szövetsége, (Kir. M. Egyetemi-ny.), 220 p. Rendkívül gazdag, szövegközti képanyaggal. Kiadói haránt alakú aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, laza, kissé sérült fűzéssel. első előzéklap nélkül