Németh Lajos: Kondor Béla. Bp., 1976, Corvina. Gazdag képanyaggal, Kon... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/451/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~1000013/Nemeth-Lajos-Kondor-Bela-Bp-1976-Corvina-Gazdag-kepanyaggal-Kondor-Bela-muveinek-reprodu~II2944137
2944137
18630
451
Books: Architecture, Art
Kikiáltási ár:
1 400 Ft 3,71 EUR , 4,00 USD
Leírás: Németh Lajos: Kondor Béla. Bp., 1976, Corvina. Gazdag képanyaggal, Kondor Béla műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
: tg