18615.
451. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: ÉpÃtészet, művészet
1 000 Ft
19
Pataky Dénes: A magyar rajzművészet. Bp., 1960., KépzÅ‘művészeti Alap. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt, kissé foltos papÃr védÅ‘borÃtóban, kiadói kissé kopott, kissé foltos kartontokban.