7 000 Ft
Katona Béla: Várad a viharban. Oradea/Nagyvárad, 1946, TEALA Kórháztámogató Egyesület,("Grafika"-ny.), 363 p. Egészvászon kötés, kopott borÃtóval, javÃtott kötéssel, kissé foltos lapokkal. MegrendÃtÅ‘ beszámoló a munkaszolgálatosok visszaemlékezéseibÅ‘l. Ritka!