3 000 Ft
21
Háztartási és gazdasági ismétlő leányiskolák könyve. I. rész. Szerk.: özv. Végess Sándorné és Scossa Dezső. Bp., 1906, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), (2)+205+(5) p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, foltos, kopott borítóval, egy-két kijáró lappal.