Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 39

Pilch Jenő (szerk.): A világháború története. József királyi herceg tábornagy úr őfensége előszavával. Bp., é.n. [1928], Franklin. Kiadói díszes, dúsan aranyozott egészvászon-kötésbentérképmelléklet nélkül, sérült gerinccel, kopott borítóval
18424.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,90
7,43
Kiss Á. Péter: A gépkarabély és használata. (Bp., 1998), Zrínyi. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
18425.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
Horváth Csaba - Lengyel Ferenc: A délvidéki hadművelet. 1941. április. (Debrecen, 2003), Puedlo. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
18426.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
23
David Boyle: A II. világháború képekben. Ford.: Földes Gábor. Bp., 2002, Glória, 600 p. Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18427.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Mike Ingram: Az MP 40-es. 20. Századi Hadtörténet - A II. világháború híres harceszközei. Debrecen, 2001, Hajja & Fiai. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
18428.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
2 db katonai repülés témájú füzet: Krascsenics Lajos: Egy vadászrepülő röpke pályafutása. Emlékek, sorsok, katonatörténetek 8. H.n., 1991, MH Oktatási és Kulturális Anyagellátó Központ. + A légvédelmi rakéta és tüzér fegyvernem története. Szerk.: Varga László. Kiadói tűzött papírkötés, kissé kopott borítóval.
18429.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
Kristó Gyula: Az Anjou-kor háborúi. Bp., 1988, Zrínyi. Fekete-fehér képekkel, egy kihajtható térképpel. Kiadói papírkötés.
18430.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
Eötvös Károly: Harcz a nemzeti hadseregért. Eötvös Károly Munkái XX. Bp., 1906, Révai, 322+(2) p. Kiadói szecessziós, aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel.
18431.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
DSV Fosten: Cuirassiers and heavy cavalry. London, Almark. Kiadói papírkötésben
18432.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
A Magyar Honvédség 4 db kiadványa: Dr. Tóth Endre - Nagy Kálmán: Szent György, a lovasság védőszentje. H.n., 1992, MH Oktatási és Kulturális Anyagellátó Központ. + V. Molnár László: Thury György; Lenkefi Ferenc: Három király katonája. Gróf Hadik András élete; Dr. Fenyvesi László: Kinizsi Pál. H.n., 1990-1997, MH Módszertani Központ. Kiadói tűzött papírkötés.
18433.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
Román István: A vörös kolostor. Egy magyar tiszt naplója a keleti frontról, 1942-1947. 20. Századi Hadtörténet. Debrecen, 2003, Hajja & Fiai. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, eredeti nemzetiszínű papírszalaggal.
18434.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
Nagyiványi Zoltán: Idegenlégiótól a Szovjetunióig. Bp.,1935, Révai, 388+4. Második kiadás. Kiadói laza egészvászon-kötés, belül sérült
18435.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft