Pino Allievi: Michael Schumacher. Immagini di una vita/A life in pictures. Vimodrone, 2019, Giorgio Nada. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.
Az emberi mozgás automatikája. Szerk.: Lissák Kálmán és Nemessúri Mihály. (DEDIKÁLT). Bp., 1972, Testnevelési Tudományos Tanács. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. Megjelent 300 példányban. A könyv egyik szerkesztője, Nemessúri Mihály által DEDIKÁLT példány.
Kelemen Aurél: A modern lawn-tennis sport. Arató Gyula festőművész rajzaival. Bp., 1925, szerzői kiadás (Bichler I.-ny.), 178+(6) p. + 24 (fekete-fehér fotók) t. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
Dr. Mező Ferenc Az olympiai játékok története. Gróf Klebelsberg Kuno vallás és közoktatási m. kir. miniszter előszavával. Országos Testnevelési Tanács Könyvtára XL. Bp., 1929., Országos Testnevelési Tanács, 301 p. + 2 térkép (kihajtható.) Első kiadás. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói, kopott papírkötésben, DEDIKÁLT példány. Első néhány lapon kis foltok
Kozák Péter: Ki kicsoda a magyar sportéletben? I-III. köt. [Komplett]. A századvég magyarsága 3. Szekszárd, 1994-1995, Babits Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kissé koszos borítóval, egyébként jó állapotban.
Dunai Ede: Idegen földbe temetve. Bp., 2021, Aposztróf. Kiadói papírkötés. A szerző, Dunai Ede (1949- ) olimpiai ezüstérmes labdarúgó által DEDIKÁLT példány.
Adámy István: Kyokushin karate. Bp., 1985, Zrínyi Katonai Kiadó. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval.
Dr. Kárpáti György - Peterdi Pál: Cini és a többiek. Bp., 1985, Sport. Kiadói papírkötés, a borítón kopással, kis foltokkal. A könyv egyik szerzője, Kárpáti György (1935-2020) olimpiai bajnok vízilabdázó, edző által DEDIKÁLT példány.
Szabó László: Nagymesterverseny. Maróczy Géza emlékére. Bp., 1963, Sport. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, foltos borítóval, helyenként foltos lapszélekkel. Megjelent 3100 példányban.