18230.
451. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
2 400 Ft
Besenyei Péter - Schwartzenberger István: Égvilágom. A valóság szárnyain. Bp., 2001, Pinto Média Kft. Gazdag színes képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban. Besenyei Péter (1956- ) műrepülő világbajnok, repülőoktató által Berki Krisztián (1985- ) olimpiai bajnok tornász részére DEDIKÁLT példány (2012-es közös repülésük alkalmából).