18938.
451. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Társadalomtudomány
4 000 Ft
Szilasy János: Neveléstan, ... Hasonló nevü munkából szerkeszte Márkli József. Pest, 1843, Trattner-Károlyi, 8+71 p. Átkötött aranyozott gerincű kartonált papírkötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, a címlapon a metszetet kifestették,kissé foltos lapokkal.