Könyvek: Technika

Tételek száma: 22

Magyar Gördülőcsapágy Művek 740. gyártmánykatalógus. Bp., 1975, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadói Vállalat, 81+(3) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kisebb lapszéli ázásnyomokkal, az előzéklapon Tiszteletpéldány bélyegzéssel.
18979.

Magyar Gördülőcsapágy Művek 740. gyártmánykatalógus. Bp., 1975, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadói Vállalat, 81+(3) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kisebb lapszéli ázásnyomokkal, az előzéklapon "Tiszteletpéldány" bélyegzéssel.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Pusztai László: Magyar öntöttvasművesség. Bp, 1978, Műszaki. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, kiadó papír védőborítóban, a papírborítón kis szakadásokkal.
18980.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
Gera Jenő - Kerner Nándor: Magasnyomás. A magasnyomó gépmester szakmunkásképző iskola I-III. osztálya számára. Bp., 1968, Műszaki Könyvkiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel. Megjelent 1040 példányban.
18981.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Horváth János: Az útőr kézikönyve. Bp., 1954. Közlekedési. 275p. Kissé kopott kiadói félvászon kötésben
18982.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Apáthy Jenő: A levegő meghódítása. Bp.,[1930], Wodianer F. és Fiai, 38+1 p.+2 t. Kiadó papírkötés.
18983.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
Lippisch, Alexander: Eindecker-Stabmodell. Anleitung zum Bau eines freifliegenden Flugzeugmodells mit Gummimotor. Mit einem Modellbogen von - - . Spiel und Arbeit Bd. 113. Ravensburg, é.n. (cca 1935-1940), Otto Maier, 32 p.+ 5 (fekete-fehér képek) t.+ 15+(1) p. + 1 melléklet. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült, a gerincen ragasztott borítóval, szétváló fűzéssel, néhány kissé foltos lappal.
18984.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
Bányászati kézikönyv II. köt. Szerk.: Boldizsár Tibor. Bp., 1959., Műszaki. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
18985.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
3 db műszaki leírás: MÁVAG TKV 1 jelű kétfokozatú dugattyús kompresszorok; Villamosgép és Kábelgyár DSG típusú hegesztőgépek; Szellőző Művek OTR-71/a olajtüzelésű thermoventillátor gépkönyv
18986.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
Frank György - Mészáros Ferenc: Személygépkocsik üzemeltetési és diagnosztikai adatai. Bp., 1980., Műszaki. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
18987.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
18988.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft