Horváth János: Az útőr kézikönyve. Bp., 1954. Közlekedési. 275p. Kissé... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/451/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Technika~1000021/Horvath-Janos-Az-utor-kezikonyve-Bp-1954-Kozlekedesi-275p-Kisse-kopott-kiadoi-felv~II3003803
3003803
18982
451
Books: Technics
Kikiáltási ár:
2 000 Ft 5,31 EUR , 5,71 USD
Leírás: Horváth János: Az útőr kézikönyve. Bp., 1954. Közlekedési. 275p. Kissé kopott kiadói félvászon kötésben
: karap_norbert