Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 47

18909.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
Julius Schwartz: Mit mutat a nagyító? Búvár Könyvek 48. Ford.: Forgács Marcell. Bp., 1964, Móra. Kiadói félvászon-kötés.
18910.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
Kovács János: A mentés. Bp., ,Vármegyék és Városok Országos Szövetsége, 109+2 p. IV. kiadás. Kiadói papírkötés.
18911.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
Dr. Mauritz Béla: A földkérget átalakító erők és azok tevékenységének eredményei. (Különlenyomat a Kir. M. Természettudományi Társulat ,,A természet világa c. sorozatos mű III. ,,A Föld és a tenger kötetéből). Bp., 1940, (Kir. M. Egyetemi Ny.), 125-179 p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, szétvált borítóval.
18912.

Dr. Mauritz Béla: A földkérget átalakító erők és azok tevékenységének eredményei. (Különlenyomat a Kir. M. Természettudományi Társulat ,,A természet világa" c. sorozatos mű III. ,,A Föld és a tenger" kötetéből). Bp., 1940, (Kir. M. Egyetemi Ny.), 125-179 p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, szétvált borítóval.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
Sereghy Emil - Urbányi Jenő: Törések és ficamok. Bakay Lajos előszavával. A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára CLXXXIV. köt. Bp., 1943, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat (Stephaneum-ny.), 238 p. Szövegközi fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, sérült, szétváló fűzéssel.
18913.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
Emlékelőadás Balassa János, az első magyar sebészprofesszor 150. születésnapján. Ladányi Józsa előadó autográf ajánlásával 16p.
18914.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Béres Klára: Szirtfoknak lenni. Béres József életútja. Bp., 1999, Béres Rt. Kiadói kartonált papírkötés. Hármas dedikációval: Dr. Béres József (1920-2006) Széchenyi-díjas kutató, a Béres Csepp megalkotója és fia, ifj. Béres József (1952- ) által aláírt, valamint könyv szerzője, Béres Klára által DEDIKÁLT példány.
18915.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,49
9,14
Simon Béla: A földrengések. Bp., 1943, K. M. Természettudományi Társulat, 1 (kihajtható térkép) t. + 183 p. + XXXII (fekete-fehér képek) t. Szövegközi és egészoldalas képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés.
18916.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
Sztrókay Kálmán: A vegyész versenye a természettel. Bp.,én., Országos Közművelődési Tanács. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói kissé szakadt, kissé foltos papír védőborítóban.
18917.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
18918.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
Orvosi Hetilap 1952-1960 teljes évfolyamai. Bp., Egészségügyi Könyv és Lapkiadó V. Félvászon-kötésekben, változó állapotban.
18919.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
79,58
85,71
Csányi Vilmos: Irónikus etológia. Bp.,2012.,Nők Lapja Műhely. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18920.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft