Dr. Joh[annes] Sobotta : Atlas der deskriptiven Anatomie des Menschen. I-II. Abtheilunge. I. Abtheilung: Knochen, Bänder, Gelenke, Regionen und Muskeln des menschlichen Körpers. II. Abtheilung: Die Eingeweide des Menschen einschliesslich des Herzens. Lehmann's Medizinische Atlanten II-III. Bande. Münhcen, 1913-1914., J. F. Lehmann's Verlag, VIII+264+15 p.+1-4 t.;VIII+265-445+16 p.+5-20 t. A mű III. kötetben teljes. Zweite Auflage. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói aranyozott fél és egészvászon-kötésben, az I. kötet: kopott borítóval, a gerince sérült, laza, kissé sérült fűzéssel, kijáró lapokkal, kissé megviselt állapotban. a II. kötet kopott borítóval.
Dr. Györgyi Géza (1900-1975) radiológus, osztályvezető főorvos, röntgen-laboratórium vezető főorvos, a Magyar Orvosok Röntgen Egyesületének főtitkára, egyetemi magántanár autográf névbejegyzésével!
[Bernstein, Aaron (1812-1884)] A természet könyve. I.-VI. kötet. (Teljes!) 3 kötetbe kötve. Közérdekű olvasmányok a természettudományok köréből. Bernstein A. német műve után. Ford.: Dr. Toldy László, Vértesi Arnold. Bp.,1875., Franklin, Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült borítókk al
Dr. Szabó Zoltán: Az átöröklés. Az általános örökléstudomány elemei, figyelemmel a gazdasági és orvosi vonatkozásokra. Bp., 1938, Kir. M. Természettudományi Társulat, VII+(1)+444 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval és gerinccel, belül túlnyomórészt jó állapotban.
Dékány Ráfael: Elemi vegytan kísérleti modorban. A gymnasiumok IV. osztálya, önálló alreáliskolák és magántanulók számára. A legujabb kútforrások nyomán. A szövegbe nyomott 50 fametszettel. Pest, 1871, Lampel Róbert, IV+204+III+1 p. Első kiadás! Korabeli félvászon-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal, a szennylapokon bejegyzésekkel, kissé dohos.
1974 A Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete (MEOE) által Budapest 1974. augusztus 31-én és szeptember 1-én rendezett jubileumi nemzetközi CACIB és Derby kutyakiállítás katalógusa és programja. Bp., MEOE, 436+(4) p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval.
Dr. Endersz Frigyes: Lumbalpunctio és liquordiagnostika. Dr. Reuter Camillo előszavával. Bp., 1935, Novák Rudolf és Társa (Kaposvár, Szabó Lipót-ny.), 111 p. Átkötött félvászon-kötésben, a címlapon kis szakadással.
Halász János: Gyógynövény receptjei a leggyakoribb betegségek ellen. I. köt. Kiadja: - - . Kosice (Kassa),[1937], Szent Erzsébet-ny., 80 p. Kiadói papírkötés.