Könyvek: Történelem

Tételek száma: 117

Anonymus: A néppártról. Röpirat. Bp., 1895. Grill K. 32p. Kiadói papírborítóval
18325.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Cserey Zoltán: Önkormányzatiság és katonai hatalom Háromszéken a 18-19. században. Sepsiszentgyörgy, 2009, Charta. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 500 példányban.
18326.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
Ferenczy Endre: A magyar föld népeinek története a honfoglalásig. Stúdium Könyvek 3. Bp., 1958, Gondolat. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel. Megjelent 3200 példányban.
18327.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Kőrösi Csoma Kiskönyvtár 2 kötete:   Tardy Lajos: Régi magyar követjárások keleten. Kőrösi Csoma Kiskönyvtár 11. Bp., 1971, Akadémiai Kiadó. Első kiadás. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült borítóval, volt könyvtári példány.;   Diószegi Vilmos: A pogány magyarok hitvilága. Kőrösi Csoma Kiskönyvtár 4. Bp., 1983, Akadémiai Kiadó. 4., változatlan kiadás. Fekete-fehér képmellékletekkel. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány.
18328.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
18329.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Kuzsinszky Bálint: Az aquincumi ásatások és múzeum ismertetése. Bp., 1908, (Franklin-ny.), 1 t.+38 p. Papírkötés, hiányos borítóval, foltos, ceruzás bejelölésekkel és bejegyzésekkel.
18330.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
Vállalkozás, kultúra, polgárosodás. Heckenast Gusztáv születésének 200. évfordulójára. / Enterprise, Culture, Embourgeoisement. Exhibition for the Bicentenary of Gusztáv Heckenast. Szerk.: Benkő Andrea, Lipták Dorottya. Bp., 2011, Országos Széchényi Könyvtár. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
18331.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
Rajk László és társai a népbíróság előtt. Bp.,én., Szikra. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
18332.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
Andor Mihály: Szegény Micsinay, Egy besúgó élete. Pécs, 2011, Jelenkor. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
18333.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
Kertész Árpád: A nyomtatott betű története és útja Magyarországon. Bp., 1941, Magyar Nyomdászok Társasága (Pesti Lloyd-ny.), 300 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, belül jó állapotban.
18334.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
18335.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
Kovács Gergely: Fogadd a koronát! Károly magyar király hitvalló élete. Bp., 2004, Új Ember. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
18336.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft