2 000 Ft
Gróf Széchenyi István emlékkönyv. Szerk.: Nyesti Pál. Bp., 1905, gróf Széchenyi István emléke ápolására alakult bizottság ("Otthon"-ny.), 131+(5) p. Kiadói aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötés, kissé viseltes, kopottas borÃtóval, szétvált fűzéssel (lapok második fele kijár), a 123. sz. ,,Pálfy Dániel" Cserkészcsapat bélyegzÅ‘ivel.