Poór János: Hajdúböszörmény az ellenforradalmi rendszer kiteljesedésétől a népi demokratikus forradalom győzelméig. Debrecen, 1974, Alföldi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, néhány kissé ázott, hullámos lappal.
Gerard M. L. Harmans: The Netherlands. Eyewitness Travel. London, 2011., Dorling Kindersley. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal, térképekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
2016 Michelin Main Cities of Europe 2016. Watford, Michelin Guide. Angol nyelven. Benne magyar vonatkozású fejezettel. Kiadói papírkötés, a borító hátoldalán hiánnyal.