Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 161

Csengeri János - Pasteiner Gyula: Görög földön. Emlékkönyv a magyar tanárok 1893-ik évi tanulmányútjáról. Bp. 1895. Franklin - Társulat. XIV l., 303 l. Számos szövegközti és egészoldalas képpel illusztrálva. Fűzve, kötés nélkül, papírborítóval, mely kissé sérült fűzés szétvált
18050.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
18051.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
18052.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,90
7,43
Poór János: A hajdúvárosok gazdasági és társadalmi helyzete (1607-1720). Hajdú-Bihar Megyei Múzeumok Közleményei 9. sz. Debrecen, 1967, Déri Múzeum Baráti Köre (Alföldi Ny.), 71+(1) p. Kiadói papírkötés.
18053.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
Szabados M. Ramunda O. P. - Vágó Lajos: Savaria-Szombathely bibliográfia. Acta Savariensia 5. Szomathely, 1948., Martineum, 177+1 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval,
18054.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,55
10,29
Reizner János: A régi Szeged. I. köt.: A negyvenes évek és a forradalom napjai Szegeden. Szeged, 1884, Burger Gusztáv és Társa, VII+319 p. + 1( kihajtható melléklet (kézirat-másolat) t. Kiadói papírkötés, javított, pótolt borítóval.
18055.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Beran Ferenc: Isten lábnyomai Angyalföldön. A szerző, Beran Ferenc (1951-) kanonok, pápai káplán által DEDIKÁLT! Bp., 2009, Szent István Társulat. 164 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
18056.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,84
6,29
Mittelholzer, Walter: Kilimandjaro Flug. Zürich-Leipzig, 1930, Orell Füssli. Második kiadás. Egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé viseltes, foltos borítóval, belül nagyrészt jó állapotban.
18057.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
Die Seebäder Italiens. (Róma, 1934), E.N.I.T., 259 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, laza, részben szétváló fűzéssel.
18058.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
A Pannonhalmi Szent-Benedek-Rend soproni főgimnáziumának értesítője az 1907-1908./1911-1912. iskolai évről. Közzéteszi: Darvas Orbán, és Pacher Donát igazgatók. Sopron, 1908-1912, Röttig Gusztáv. Kiadói papírkötés, foltos, az egyik borítón szakadással.
18059.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Dr. Barsi Ernő - Eőry Endre: Rábapatona hagyományaiból. Rábapatona, 1973, Petőfi Sándor Művelődési Ház. Kiadói papírkötés. DEDIKÁLT példány, a könyv egyik szerzője, Eőry Endre által, illetve további két aláírással.
18060.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
18061.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,49
9,14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft