18064.
451. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Dr. Wildner Ödön: Pest és Buda közigazgatásának története az 1848-1849-i szabadságharc alatt. Statisztikai Közlemények 86. köt. 3. sz. Bp., [1936], Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala, 144 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, néhány sérült lappal.