18003.
451. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
9 000 Ft
Friedrich von Hellwald: Hinterindische Länder und Völker. Reisen in den Flussgebieten des Irrawaddy und Mekong; in Birma, Annam, Kambodscha und Siam. Leipzig,(1880),Otto Spamer, 1 t.+358+4 p.+3 t. 4 egészoldalas képtáblával, egészoldalas és szövegközti fametszetekkel illusztrált. Zweite, vermehrte Auflage. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.