18048.
451. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Karl Baedeker: Die Riviera das südöstliche Frankreich. Korsika. Leipzig, 1930, Karl Baedeker, XXXII+504 p. Térkép-mellékletekkel. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, eredeti , kissé sérült papír védőborítóban!